Velký výběr produktů

Doprava nad 1 500 Kč zdarma

Expresní dodání do 24 hodin

Velký výběr produktů

Bonusový program za nákup

Zasílání na Slovensko

Poštovné na Slovensko

Základní sazba poštovné na Slovensko je  5 EUR.

Účet pro slovenské zákazníky při platbě předem: 2300197983/8330
Nehradíte žádné extra poplatky! Jedná se o běžný slovenský účet.

Jakým poštovním servisem zasíláme na Slovensko?

Veškeré zásilky na Slovensko zasíláme přepravní službou DHL   .
Doba dodání je do 48 hodin.

Jaká je hlavní výhoda platby převodem na Slovensko?

Při platbě převodem na náš slovenský účet platíte pouze ve vaší měně (EUR) a to s minimálními poplatky za převod. Doba expedice zboží je pro vás rychlejší než-li jiným způsobem a cena poštovného z České republiky na Slovensko je tak pro vás velmi příznivá a srovnatelná s většinou slovenských internetových obchodů.

Jak objednat a správně zaplatit na Slovensko:

  1. V horní části stránek fotbalfans.cz vyberte typ měny ve které se budou ceny zobrazovat. V tomto případě vyberte typ EUR a všechny ceny za zboží i za služby se zobrazí v této ceně.
  2. Klasicky objednáváte zboží přes náš internetový obchod, vybrané zboží si vložíte do nákupního košíku a postoupíte k objednávce.
  3. Ve 3.kroku objednávky je důležité zvolit  Doprava na Slovensko a vyberte typ platby: převodem na běžný účet. Po dokončení objednávky vám na váš e-mail uvedený v objednávce přijde Potvrzení objednávky. Pro platbu použijte jako VS = číslo objednávky, číslo účtu je 2300197983/8330 ( FIO Banka Slovensko)
  4. Po připsání platby na náš Slovenský účet následně bude zboží expedováno na vaši slovenskou adresu (většinou ten samý nebo některý z následujících pracovních dnů). O vyexpedování informujeme emailem včetně čísla zásilky.